• Намалена цена
  • Неодамнешно
WiFi Контролер led ми светлина центар+ RF допир 4 Зона далечински+4pcs 2.4 G Контролер за LED Лента RGB RGBW RGBWW 12V-24V Слободен брод
zoom_in

WiFi Контролер led ми светлина центар+ RF допир 4 Зона далечински+4pcs 2.4 G Контролер за LED Лента RGB RGBW

DEN 1760.00 1872.00

Количина на стоки
check Тековен

Пакетот Вклучува : 1 buc 2.4 G Далечински 4pcs RF RGBW или RGB контролер 1pcs Упатство

боја:
RGB, RGBW
Тип На Објект:
RGB Controler
Извор На Енергија:
DC
Бренд Име:
BINFU
Применливи Светла:
RGBW /RGB ЛЕНТА
Controled Метод:
WIFI
Материјал:
Пластични
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Број На Модел На:
rgbw контролер
Напон:
12-24V
Осцилација фреквенција:
2.4 G
Wattage:
96W
Далечински Растојание:
30m
Гаранција:
1
Режим На Конекција:
commcon анодна
Max. Оптоварување На Моќ:
96
Работа Tempreture:
-20 до 60°
Место на Потекло:
Guangdong, Кина копното

Најдобри понуди..