• Неодамнешно
16MM се Префрлат на Авто-заклучување Круг индикатор 5A 220VAC DPDT (2a+2b не ПРЕДВОДЕНА ) F16-332 НАТОПИ црвена боја нови и оригинални
zoom_in

16MM се Префрлат на Авто-заклучување Круг индикатор 5A 220VAC DPDT (2a+2b не ПРЕДВОДЕНА ) F16-332 НАТОПИ црвена

DEN 727.20

Количина на стоки
check Тековен


16 MM се Префрлат на Авто-заклучување Круг индикатор 5 A 220 VAC DPDT (2a+2b не ПРЕДВОДЕНА ) F16-332 НАТОПИ црвена боја нови и оригинални
работен напон : 12 VDC 24 VDC 220 VAC 110 VAC можете да ја пораката за мене.
1.Нашата компанија има многу на дел броеви.Но, ние не испратите секоја од нив,и само покажуваат некои примери на продавница тука.Ако вие не може да се најдат некои предмети во нашата продавница,pls остави порака за вашето барање.(Ние сме задоволни да се направи понуда за вас)
2.Можеби зделка при купување количина е повеќе од 2 парчиња.Кога вршите измени на пратката такса(товар) е потребно,ве молиме оставете порака за нас по цел објектот онлајн.

Тип На Објект:
Прекинувачи
Карактеристики:
Круг индикатор
сертификација:
УЛ,CE,CCC
Гаранција:
една година
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Број На Модел На:
F16-332

Најдобри понуди..