• Неодамнешно
16MM се Префрлите на Автоматско Ресетирање на Правоаголник индикатор 5A 220VAC SPDT (1а+1b Со LED ) F16-291 НАТОПИ Врвот црвена боја нови и оригинални
zoom_in

16MM се Префрлите на Автоматско Ресетирање на Правоаголник индикатор 5A 220VAC SPDT (1а+1b Со LED ) F16-291

DEN 736.80

Количина на стоки
check Тековен


16 MM се Префрлите на Автоматско Ресетирање на Правоаголник индикатор 5 A 220 VAC SPDT (1а+1b Со LED ) F16-291 НАТОПИ Врвот црвена боја нови и оригинални
работен напон : 12 VDC 24 VDC 220 VAC 110 VAC можете да ја пораката за мене.
1.Нашата компанија има многу на дел броеви.Но, ние не испратите секоја од нив,и само покажуваат некои примери на продавница тука.Ако вие не може да се најдат некои предмети во нашата продавница,pls остави порака за вашето барање.(Ние сме задоволни да се направи понуда за вас)
2.Можеби зделка при купување количина е повеќе од 2 парчиња.Кога вршите измени на пратката такса(товар) е потребно,ве молиме оставете порака за нас по цел објектот онлајн.

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
УЛ,CE,CCC
Гаранција:
една година
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Карактеристики:
Плоштад индикатор
Број На Модел На:
F16-291

Најдобри понуди..