• Намалена цена
  • Неодамнешно
20pcs/многу DC12-24V 3А Допир LED Dimmer вклучете се Прилагодува Осветленоста Контролер за Лента luces бар панел светлина кабинет светлина
zoom_in

20pcs/многу DC12-24V 3А Допир LED Dimmer вклучете се Прилагодува Осветленоста Контролер за Лента luces бар

DEN 3312.00 3600.00

Количина на стоки
check Тековен

Да резимираме : Тоа е нашиот најнов дизајниран led dimmer. тоа е комбинација допирање технологија со led технологија за да направи совршен за употреба. Спецификација : Машки DC конектор : Излез Женски DC конектор : Текст Максимална Излезна моќност : 216 W/12 V; 288 W/24 V Максимална Излезна струја : 3 Amp x 1 CH Max Моќност : 36 W/12 V, 72 W/24 V Влезен Напон : DC12~24 V Модел No : SC-TDC06 на Моќ /исклучување Допир на dimmer тело помалку од 2 второ за вклучување / ИСКЛУЧУВАЊЕ. Светлина Прилагоди Допир на dimmer тело повеќе од 5 секунди за затемнување. Примена : Погоден за led лента,крути бар,панел светлина ,кабинет светлина.итн
Трговија на големо линк :

Напон:
12-24V
Тип На Објект:
Нежните
Гаранција:
2 години
сертификација:
CE,CCC,RoHS
Max. Оптоварување На Моќ:
96W
Карактеристики:
dimmer префрлате
Бренд Име:
Aixy
Материјал:
ПВЦ
Број На Модел На:
Допрете LED dimmer

Најдобри понуди..