• Намалена цена
  • Неодамнешно
5pcs/многу DC 5.5*2.1 mm адаптер кабел моќ конектор со жици за led srtips или трансформатори врска
zoom_in

5pcs/многу DC 5.5*2.1 mm адаптер кабел моќ конектор со жици за led srtips или трансформатори врска

DEN 94.00 134.40

Количина на стоки
check Тековен

5pcs/многу DC 5.5*2.1 mm адаптер кабел моќ конектор со жици за led srtips или трансформатори врска
тип : машки DC адаптер 5.5*2.1 mm
боја : црна боја
пакување : 5pcs/многу

Број На Модел На:
LJT-DT

Најдобри понуди..