• Неодамнешно
5pcs 2 pin 6.3 автомобилски приклучок серија конектор со терминал DJ70221A-6.3-21 2P
zoom_in

5pcs 2 pin 6.3 автомобилски приклучок серија конектор со терминал DJ70221A-6.3-21 2P

DEN 163.20

Количина на стоки
check Тековен

Ве молиме да се осигурате примачот инфо,вашата ПОЛН назив,точна адреса,телефон,пост код,тоа е многу важно,или parcal ќе се испрати назад.Овие трошоци се на купувачот одговорност.(Ако имате сопствен стил производи,ве молиме да ни ги испратите вашите дизајнер информации,ние може да направи за вас.Ние ќе се обиде да го најде најдоброто решение за да р? e проблемот,но ве молам НЕ НЕ остави негативен или неутрален пред ние го правиме ова.ако пратката не пристигне во 60days(руската Федерација 90days) ние нудиме целосна наплата.
Превозот Бесплатен превозот за вкупната тежина помалку од 2 KG преку Кина Пост Воздух Mail.) на објектот ќе треба пред поставување на цел,
3.
Повратни информации
Вашето мислење е моќта да им помогнам ни да се движи,па ве молиме љубезно да потрае неколку минути за да ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. )И ние, исто така, ја прифати вашата OEM наредби.Сите плаќање е заштитена од Зачувам,и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 дена.Ние гарантираме за сета стока што се продава.Ние топло ви посакам добредојде на трговец на големо или пад на превозот продавачот за да поставите масовно цел од нас,ние ќе ви ги даде светла цена. Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит
За chromatism
Она што се гледа на сликата е апсолутно она што се, но поради светло,Камера Ефекти,резолуција на екранот и други причини, слики и објекти може малку боја разлика, ве молиме во вид надвладее,фотографии само за referece.Така не се грижите за следење информации coundn не бидат проверени пред период,тоа е нормално.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Ние прифатат враќање на предметот ако не им се допаѓаат тоа кога се прима,но треба да си дозволат враќање такси превозот.

Број На Модел На:
DJ70221A-6.3-21
is_customized:
Yes
Тип:
Адаптер
Пол:
женски

Најдобри понуди..