• Неодамнешно
WTB4-3N1361 Нови и оригинални БОЛНИ Фотоелектрически прекинувач, фотоелектрически сензор
zoom_in

WTB4-3N1361 Нови и оригинални БОЛНИ Фотоелектрически прекинувач, фотоелектрически сензор

DEN 3360.00

Количина на стоки
check Тековен


WTB4-3 N1361 Нови и оригинални БОЛНИ Фотоелектрически префрлете се произведени во Германија
Дел производ цени и акциите на промената, не достави наредби директно,ве молиме контактирајте ме, ви благодарам.
Ние само продажбата на автентична и оригинална производи,одби да се лажни.
Ние сме трговија на големо и продажба за интеграција на електронска компанија.
OMRON и AUTONICS, ЗЛАТО,БОЛНИ, FOTEK целиот спектар производи.
САЛАДИН, главно, вклучуваат : Omron, LS(LG) и ДЕЛТА. Прекинувачот за светло главно вклучува : OMRON, AUTONICS, БОЛНИ, OPTEX, KEYENCE, LEUZE. BUSSMANN Осигурач IGBT МОДУЛ .
Бидејќи специјалност, па се фокусираат, повеќе достоен за вашата доверба. Ако треба, ве молиме контактирајте со нас.
Наплата & Замена
1. Во рок од 10 дена замена или враќање.
2.Нови и оригинални производи,квалитет на гаранција за период од 1 година.
3. Секој проект мора да се осигурате дека интегритетот на производот,изгледот не е оштетен,во првобитна состојба услови,се квалификува за враќање на парите или замена.
4.Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците што ќе настанат. Топло прашува : 1. Кога да се регистрирате за пратката, ве молиме проверете го, ако имате било какви прашања, ве молиме повратни информации во рок од 48 часа. 2. Било додатоци пред да го замени, ве молиме тест прв,а потоа го инсталирате.Избегнувајте да предизвика непотребни загуби. Повеќе производи, ве молиме да кликнете :

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CE
Карактеристики:
10-30V
Гаранција:
1
Број На Модел На:
WTB4-3N1361
Тип На Прекинувач:
Фотоелектрически Префрлате
Материјал:
Пластични

Најдобри понуди..