• Намалена цена
  • Неодамнешно
100pcs/многу 14mm кристално стакло octagon монистра 1 дупки лустерот призмата делови монистра pendant монистра завеса додатоци бесплатен превозот
zoom_in

100pcs/многу 14mm кристално стакло octagon монистра 1 дупки лустерот призмата делови монистра pendant монистра

DEN 449.00 499.20

Количина на стоки
check Тековен


Име : Кристал octagon монистра
Големина : 14mm
материјал : K9
ниво на квалитет : ААА
дупки : 1 дупка
боја : Зелена
Мини цел : 100pcs/многу
употреба : лустерот , завеса, дома декорација , новогодишни елки виси
ИСПОРАКА на.ние брод на светот,ние ќе брод на стоките преку Aliexpress stand E КИНА ПОСТ/DHL/EMS/UPS/ФЕДЕКС/ТНТ... б.Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди повеќето економски и сигурен превозот услуга, но некои времиња, меѓународни delivedry е многу зависи од локалните обичаи и пост услуга. в.Ако не го примите ќе објект на време, ве молиме контактирајте не за понатамошни assitance. Ние ќе бидеме одговорни за било какви штети или загуби. настанати во превозот процес,но може да се земе висок квалитет на слика и да го покаже на нас. г.Со цел да бидете сигурни дека нема да плати за секој увоз доход, па ние ќе се пријават помалку како 'Дар'. и обично пишуваме ниска вредност во фактурата за царина. PEYMENT a.Повеќето од условите на плаќање се прифатливи преку Зачувам,SRILL,ВИЗА,WESTERN UNION,QIWI ПАРИЧНИК,КРЕДИТНА КАРТИЧКА. б.Ако ви се исполнат проблеми во текот на обработка на уплатата,pls ни се обратите за помош. в.Зачувам е многу безбеден и удобен. ПОВРАТНИ информации ви се Заблагодарам за вашата нарачка,ние посакуваме да имате пријатен шопинг искуство. а.Ако сте задоволни со нашите производи,pls остави позитивни повратни информации до нас.ние ќе им даде на "5 ЅВЕЗДА' повратни информации за вас премногу
б.Ако не сте задоволни со стоката, pls контактирајте со нас пред да ја напушти позитивни повратни информации,ние ќе направиме се што е во моја моќ да sovle нашиот проблем.

Тип На Објект:
Лустерот Кристално
Ширина:
14mm
Должина:
14mm
Бренд Име:
TZ
Дијаметар:
14mm
Број На Модел На:
Ж-104
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
Yes
дупка:
1 Дупка
Количина:
100pcs
Тип На Објект:
Лустерот Кристално
боја:
Зелена

Најдобри понуди..