• Намалена цена
  • Неодамнешно
25pcs SMD 5730 широк Спектар Bridgelux led чип , 400nm-840nm 0.5 w led Диоди за на растенијата расте 3-3.4 v 150ma 10lm
zoom_in

25pcs SMD 5730 широк Спектар Bridgelux led чип , 400nm-840nm 0.5 w led Диоди за на растенијата расте 3-3.4

DEN 422.00 527.52

Количина на стоки
check Тековен

Опис На Производот
Моќност : 0.5 w
Напон : 3.0-3.4 V
Актуелни : 15 0m A
Боја : цел спектар
Бранова должина : 400nm~840nm
Чип Бренд : 15mil Epistar
Животниот век : 50000h животен век
Гаранција : 2 години
осветлување агол : 120~140 степен

Емитуваат Боја:
Повеќе
Тип На Објект:
Топката
Број На Модел На:
na
Бренд Име:
човековите осветлување
боја:
Полна Боја

Најдобри понуди..