• Намалена цена
  • Неодамнешно
1 Банда Momentray Контакт Вклучете го Ресетирате Прекинувачи Wallpad ЕУ, велика БРИТАНИЈА Луксузни Ѕид Светлина Switch Сатен Метал Panel
zoom_in

1 Банда Momentray Контакт Вклучете го Ресетирате Прекинувачи Wallpad ЕУ, велика БРИТАНИЈА Луксузни Ѕид Светлина

DEN 351.00 501.12

Количина на стоки
check Тековен


1 Банда Momentray Контакт Вклучете го Ресетирате Прекинувачи Wallpad ЕУ, велика БРИТАНИЈА Луксузни Ѕид Светлина Switch Сатен Метал Panel
Банда =Копчето 1 Банда=1 Копче 2 Банда=2 Копчиња 3 Банда=3 Копчиња
1 Начин = 1 вклучете контрола 1 светилки 2 Начин = 2 прекинувачи контрола 1 светилка заедно

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
RoHS,CE,CCC
Бренд Име:
wallpad
Карактеристики:
прекинувач и грло
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Број На Модел На:
Wallpad Прекинувач и Грло
Гаранција:
12 Години
Материјал:
Алуминиум Легура
стакло материјал:
Алуминиум Сатен Метал Префрлате
Внатрешниот Материјал:
Чист бакар и Сребро контакт точка
Пакет детали:
Картонска Кутија, 1pcs прекинувач со корисникот maunal и 2 парчиња завртки
Само Конзумирање На Моќ:
Помалку од 0.1 mW
Напон:
110V-250V
Копче:
Флуоресцентни светлина Копчето

Најдобри понуди..