• Неодамнешно
5 Поставите супер квалитет 250v 3А итни стоп се префрлите со 304 од не ' рѓосувачки челик глава e-стоп се префрлите 19mm 22mm итни knob префрлате
zoom_in

5 Поставите супер квалитет 250v 3А итни стоп се префрлите со 304 од не ' рѓосувачки челик глава e-стоп се префрлите

DEN 1065.60

Количина на стоки
check Тековен


5 поставите супер квалитет 250v 3А итни стоп се префрлите со 304 од не ' рѓосувачки челик глава e-стоп се префрлите 19mm 22mm итни knob префрлате
Ако ви треба повеќе да се вклучите, ве молиме слободно контактирајте со нас за да добиете повеќе поевтина цена.
материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик
водоотпорен : IP67

боја:
19mm, 22mm
Тип На Објект:
Прекинувачи
Карактеристики:
итни knob префрлате
Број На Модел На:
Knob префрлате
сертификација:
CE,RoHS
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Гаранција:
1 години

Најдобри понуди..