• Намалена цена
  • Неодамнешно
SXZM 5pcs/Број 3005 26mm ПИР Инфрацрвени Зраци Сензор за Движење Вклучите време на одложување прилагодливи режим детектор switch Итни светлина
zoom_in

SXZM 5pcs/Број 3005 26mm ПИР Инфрацрвени Зраци Сензор за Движење Вклучите време на одложување прилагодливи

DEN 834.00 1127.04

Количина на стоки
check Тековен

И тоа е многу важно за нас. Ние ви благодариме за вашите напори да се направи оваа продажба и купување искуство среќен.
Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или услуги, pls да контактирате со нас преку aliexpress Trademanager или е-пошта.Pls испратите некои слики или vedio на неисправни предмети кон нас ,Ние ќе го реши проблемот за вас. Ние разбираме вашата загриженост и фрустрации можеби ќе треба, Ние ќе го прават нашите најдобри за решавање на проблемите.
Pls ни e-mail или контакт со нас пред leaveing 1 или 2 rasting или негативна, неутрална реакција, или отворање на спорот.
Нашата цел е да бидете сигурни дека ќе имаат пријатен шопинг со нас. Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.Ви благодариме!! Ако производот е скршен. Pls ни даде шанса да се решат проблемите .Pls љубезно ни остави позитивен фидбек и 5 НСД нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
Спецификација : 100% сосема нов и висок квалитет Количина : 5 компјутери Тип : ПИР Вклучете ја Прилагодите светлината мека и стабилна, без треперење. Можете удобно да се остави на светлината автоматско вклучување/исклучување . Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат и да ви одговори во 24hours во најголем број на случаи.
Добредојдовте на купат повторно!
. 2 години Гаранција. Купи со доверба! Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме слободно контактирајте со нас .Прекинувачот може да се открие човечкото тело е инфраред , и користете инфраред за да се контролира load Корисници според реалните потреби, човечкото тело сензори се инсталирани во соодветната средина Напојување : AC 110~250v 50~60 Hz Оптоварување моќ : 5 W~40 W Сензор растојание : 4~6m Димензија : Приближно 40*45mm Тежина : Околу 180g Боја : Бела Апликации : заштеда на енергија светилки, LED светилка, флуоресцентна ламба и други видови на носивост Лесно да се инсталира и едноставен за употреба
Пакет Се Вклучени :
5 x Автоматски Инфраред ПИР Сензор за Движење Префрлате
Сите производи што се продаваат се со добар квалитет и под испитување пред тие се испраќаат надвор.

Бренд Име:
sxzm
сертификација:
CE,CCC,RoHS
Гаранција:
2 година
Тип На Прекинувач:
Близината Префрлате
Број На Модел На:
ПИР-KG3005x5
Карактеристики:
инфрацрвен сензор за движење
Материјал:
Пластични
тековната:
350mA
Тип На Објект:
Прекинувачи
Тип:
ПИР Инфраред Сензор за Движење Префрлате
Пакет:
5 компјутери се префрлите
Употреба:
За заштеда на енергија светилки
Тежина:
180g
Гаранција:
2 години
Работен напон:
Глобална напојување за AC100-240V 50/60Hz
Уреди со покажувач на далечина:
4-6 Метри
Аголот На Покривање:
110 степени
доцнењето:
4 Мин,45 Дик,3 Дик
Големина:
D40mm*H45mm

Најдобри понуди..