• Намалена цена
  • Неодамнешно
НОВО!!! AC220V Мини 10A 1CH RF Безжичниот Далечински Управувач Switch Систем 3Transmitter + 2Receiver Smart Home Контрола 315/433mhz
zoom_in

НОВО!!! AC220V Мини 10A 1CH RF Безжичниот Далечински Управувач Switch Систем 3Transmitter + 2Receiver Smart

DEN 845.00 938.88

Количина на стоки
check Тековен

Олабави вашиот прст на истото копче Стоп/ИСКЛУЧУВАЊЕ. Еден channel switch треба еден копчиња на далечинскиот управувач. Можете да изберете сите работи начин на кој можете да изберете, ќе мора подобро да изберат Бутване или авто-заклучување, па сите копчиња се користи . Потоа притиснете предавателот, Led индикатор флеш брзо, тоа значи учење успешно. AC220 V Мини Радио Далечински Управувач Switch Систем 2 Receiver + 3 Transmitter
Работен Напон : AC220 V
Пакување листа :
2x Приемник
3x Предавател (за Батеријата не се вклучуваат)
Внимание :
AB клучни контроли приемник CD клучни контроли друг приемник
Спецификација :
1. Расчистување Код : Одржување притиснете го копчето за Учење Копчето на приемникот додека LED индикатор и блиц брзо, тоа значи кодот се расчисти успешно.
Метод на учење : Текст моќ за Примачот .Предавателот
Копчиња : 4 Копчиња
Работен Напон : DC12 V
Оперативен фреквенција : 315/433 MHz
Далечински Управувач Растојание : 0-100 Кодирај : Фиксиран код, со лемење или PT2622 кодот
2.интер-заклучување/Latched )
Излезна Струја : 10 A
Примачот на Осетливост : -105d Bm
Работна температура : -40 "C - +80" C
Големина : 35*32*22mm
Работа/излез начин :
Бутване/Не-Latched : Притиснете едно копче Работи /НА. Еден channel switch треба еден копчиња на далечинскиот управувач.Примачот
Канал : 1 CH
Декодирање : Учење код (бутване/Не-Latched . Притиснете го истото копче повторно е stop/ИСКЛУЧУВАЊЕ.

Авто -заклучување/Self-Latched : Притиснете едно копче за едно време работи/НА.Примена : Нашите производи се широко се користат во вклучите далечинскиот управувач, далечински контрола на пумпа на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач машина на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач моторни позитивни и негативни, далечински управувач приклучок, далечински управувач LED, далечинско управување со аудио, далечински управувач електричен врата, далечински управувач гаражни врати, далечински стигнале врата, далечински управувач завеси, аларм домаќин, аларм,далечински управувач мотоцикл,далечински управувач електричен автомобил,далечински управувач MP3,далечински управувач светилки, далечински управувач автомобили, безбедност и други граѓански и индустриски поддршка на оддалечени места, има предности на едноставни појавување, безбеден и сигурен за измена на помошни производи.

боја:
315MHz, 433MHz
Тип На Објект:
Прекинувачи
Бренд Име:
MITI
Број На Модел На:
SKU6256
Карактеристики:
220V мини Далечински управувач префрлате
Гаранција:
1
сертификација:
CCC
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Далечински Растојание:
0-100

Најдобри понуди..