• Намалена цена
  • Неодамнешно
5pcs J273b Микро Авто-заклучување Притисни Копче за Префрлање DIY Коло Играчка Изработка на Делови PCB Користи Продаде во Загуба Франција, Австралија
zoom_in

5pcs J273b Микро Авто-заклучување Притисни Копче за Префрлање DIY Коло Играчка Изработка на Делови PCB Користи

DEN 92.00 96.48

Количина на стоки
check Тековен

Замена/Exchange/Наплата :
Ве молиме проверете ги пакет и предмети внимателно по добивањето.
Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви.Па ве молиме контактирајте со нас директно пред да замине негативни повратни информации, ако има нешто да те направи не се задоволни или се лути. Ве молиме да се разбере! Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испратени надвор од понеделник или следниот работен ден.Ние ќе се обиде да го реши проблемот до сте задоволни. Повратни информации :
Вашето мислење е многу, многу важно за нашата продавница.Како тоа не е многу стабилно превозот од Кина Пост Воздух Mail.
Ако не сте задоволни со нашата продавница.Ве молиме да оставите позитивен фидбек.
Ако тоа е надвор од акциите,ние треба малку време за да ја процес и ние ќе го напушти известување или пораки за тоа.
2 : Русија : 12-55 работни дена.
1 : во САД се : 10-39 работни дена.
Време на испорака само за референца.
Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.
Ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво ако ther е никакви проблеми со својата цел пред отворањето на спорот.
1 : да ја прифатиме размена или да го замени во 14-30 дена за неисправни објект Или ако сте го добиле погрешен точка. Превозот начини :
Ние, главно, се користи Кина Пост Економија Воздух Mail да го произведеме вашиот парцела.Ние ќе го реши до тоа што секој клиент задоволни во разумен начин.
Превозот :
Ние ќе брод од парцели во 3 дневна по плаќање одобрени.
2 : Купувачи кои сакат да купат еден погрешен точка треба да контактирате со нас во времето, меѓутоа, ако погрешен точка ние испрати и треба ни да се поправи тоа,
Тогаш ќе треба да си ја дозволат сите трошоци (вклучува оригиналните транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн. Или можеме да рефундирање на вашите пари назад.

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
УЛ,CQC,CE,PSE,FCC,VDE,ССА,ГШ,RoHS,EMC,LVD,CCC
Карактеристики:
/
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Број На Модел На:
/
Гаранција:
/

Најдобри понуди..