• Намалена цена
  • Неодамнешно
wire конектор женски кабел конектор машки терминал Терминали 12-пински конектор Приклучок sockets печат Fuse кутија DJY7121E-1.5-11
zoom_in

wire конектор женски кабел конектор машки терминал Терминали 12-пински конектор Приклучок sockets печат Fuse

DEN 7219.00 7680.00

Количина на стоки
check Тековен


Модел:DJY7121 E-1.5-11
Материјал повеќе : PA66
Боја : црна
Минимален Пакет : 100 сет
Над цената вклучува терминали и заптивки

Број На Модел На:
DJY7121E-1.5-11
боја:
Црна
Пол:
Женски / Машки
Тип:
DJY7121E-1.5-11
Име:
конектор
Употреба:
Автомобилската ожичување темперамент
Направен во :
Кина
Материјал Наука:
PA66

Најдобри понуди..