• Намалена цена
  • Неодамнешно
642273-5 wire конектор женски кабел конектор машки терминал 2-пински конектор Приклучок sockets печат Fuse кутија DJF7024Y-2-21
zoom_in

642273-5 wire конектор женски кабел конектор машки терминал 2-пински конектор Приклучок sockets печат Fuse

DEN 3474.00 3696.00

Количина на стоки
check Тековен


Модел: 642273-5
Материјал повеќе : PA66
Боја : сива боја црна
Минимален Пакет : 200 сет
Над цената вклучува терминали и заптивки

Број На Модел На:
642273-5
боја:
Сива Боја Црна
Пол:
женски машки
Тип:
642273-5
Име:
конектор
Употреба:
Автомобилската ожичување темперамент
Направен во :
Кина
Материјал Наука:
PA66

Најдобри понуди..