• Намалена цена
  • Неодамнешно
97*40-N mm (W-З-Л) ѕид монтирање на електрони diy алуминиум проектот кутија/ѕид монтирање на алуминиум домување/алуминиумски истиснување куќиште
zoom_in

97*40-N mm (W-З-Л) ѕид монтирање на електрони diy алуминиум проектот кутија/ѕид монтирање на алуминиум домување/алуминиумски

DEN 190.00 206.40

Количина на стоки
check Тековен

ве молиме да не информирате во рок од 7 дена од денот на приемот, ние ќе се замени со нова . за количество барања.
Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно!
. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.
Забелешки :
1. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. Цената според објектот е должината , обработка метод и количините. Cargos обично се пратени од Кина Пост или DHL , времето за испорака на Кина е околу 20-35 дена, и постои мал ризик.
Структура : Split97*40-N mm (W-З-Л) алуминиумски батеријата кутија во алуминиумска кутија проектот кутија Комплет / алуминиумска кутија lectronic Материјал : Индустрија за алуминиум легура 6063 Единици : mm Компоненти Не се Дел име компјутери Материјал во Боја /Крај 1 Фрам 2 АЛ 6063 Црна , Сребрена Елоксирани 2 Панел 2 Ал 6063 Црна , Сребрена Елоксирани 3 Завртка M3x6 D 8 Челик Никел позлатен , Црна TRIVALENT CHROMAT
Превозот И Плаќање
Ние Превозот во Светот , производите се shippied од Кина Користење на Воздух Mail
1.(Многу благодарам )
3.Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот комплет.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Ве молиме да оставите Позитивен фидбек кога сте задоволни со нашата работа.)во БЕЛЕШКИТЕ ДЕЛ, кога ќе се направи исплата,
2. Ве молиме наведете ги вашите посебни барања(боја,пакети,итн.
Пакување
Widly Е Корисен
За Нас
Враќање политики
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. за комплет со било која површина третман треба 5-7 дена ,ние ќе се произведе производ ќе нарачате повеќе од 15-25days по потврди примерок. но, ние не можеше да гарантира нема даночни давачки .ако сакате да ни означите точната цена во фактура , ве молиме, известете нè кога означување цел . Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.

боја:
90L црна sandblast, 100silver sandblast, 120 сребро sandblast, 150 сребрени sandblast, 120silver L плоча, 150silver L плоча, 150black L плоча
Број На Модел На:
YGS-008

Најдобри понуди..