• Неодамнешно
100pcs/многу LED притисни копче за префрлање 6.8x6.8 осветлени такт се префрлите 6pin водоотпорен switch IP67
zoom_in

100pcs/многу LED притисни копче за префрлање 6.8x6.8 осветлени такт се префрлите 6pin водоотпорен switch IP67

DEN 2160.00

Количина на стоки
check Тековен

ПАКЕТ ЗА 100pcs/многу водоотпорен Микро осветлен преклопник push копчето Тактилни Вклучете Еден такт 6.8x6.8 mm 6pin
СЕ ИСПРАТИ ВО РАМКИТЕ НА 7 DAYS ПО УПЛАТАТА ПРИМЕНА.
Ако ви треба други видови на тактилни опција можете да ме праша онлајн~
Ако ви требаат посебни видови на тактилни switch ние може да се отвори мувла (MOQ 1000000 PCS)~
Кина Производителот е тука и чека на вас!
За Експрес-
Во нашата продавница ние поддршка подолу превозот начини од страна на слободен трошоци.
Кина пост воздух mail >20-50days испорака.Некои земји не се појави можете да побарате од нас онлајн доколку се поддржани. Кина пост воздух колет >20-50days испорака. Хонгконг пост воздух mail >20-50days испорака. Хонгконг пост воздух колет >20-50days испорака. DHL & ЕМС & ПРОЗОРЦИ & FEDEX нема бесплатен превозот обвиненија, но има голем попуст.
За Увозни давачки-
Меѓународни Купувачи-Увозните давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија
Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската
канцеларија за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат наддавање.
За Повратни Информации-
Ако купувачот ги задоволи нашите производи, ве молиме да ни даде 5star да ни ги охрабри да се направи подобро . Ако купувачот има било какви прашања ве молиме контактирајте не преку порака или e-mail.Без оглед на тоа што проблемот ќе најдете решенија.
Поради некои ISP СПАМ филтер прилагодувања, вие може да не бидете во можност да го добивате нашиот e-mail одговори во времето потоа да се користат и други начини
ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШАТА ПОДДРШКА!
ДА ИМААТ ДОБАР ВРЕМЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА!

боја:
друга боја забелешка, Сина, Зелена, Црвена
Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
УЛ,CE,CCC,RoHS
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Гаранција:
1year

Најдобри понуди..