• Неодамнешно
156 дупки Стоматолошки Кутија за FG Стоматолошки Bur,Стоматолошки Ендодонтско Датотеки,стоматолошки Стоматолог клиника материјал
zoom_in

156 дупки Стоматолошки Кутија за FG Стоматолошки Bur,Стоматолошки Ендодонтско Датотеки,стоматолошки Стоматолог

DEN 3168.00

Количина на стоки
check Тековен


За Стоматолошки FG Bur,Стоматолошки Ендодонтско Датотеки,HP Bur,Абсорбента Хартија точка

Тип На Објект:
Белење На Заби
Број На Модел На:
Burbox12
Големина:
Moderate
Состојка:
нерѓосувачки дамка
НЕТО-WT.:
90
FG Bur,Стоматолошки Датотеки:
Стоматолошки Кутија 156 дупки
HP Bur,Абсорбента хартија точка:
нерѓосувачки челик материјал

Најдобри понуди..