• Неодамнешно
стоматолошка лабораторија Метал/Легура Полирање Комплет,12Pcs/Комплет
zoom_in

стоматолошка лабораторија Метал/Легура Полирање Комплет,12Pcs/Комплет

DEN 2208.00

Количина на стоки
check Тековен


Стоматолошка Лабораторија Полирач Комплет ,12 Pcs/Полнење;
Посебно за стоматолошка Лабораторија Легура / Метал

Тип На Објект:
Белење На Заби
Број На Модел На:
Kits1
Состојка:
Силиконската Гума Материјал
Големина:
Moderate
НЕТО-WT.:
90
12Pcs/Комплет:
стоматолошка Лабораторија Метал

Најдобри понуди..