• Неодамнешно
#ILJA-20 Led Леќа Сетови, Леќа Дијаметар: 20mm, Со Носителот Големина: 22.3X13.5mm, 30 степен, ПММА материјал, Ивица површина
zoom_in

ILJA-20 Led Леќа Сетови, Леќа Дијаметар: 20mm, Со Носителот Големина: 22.3X13.5mm, 30 степен, ПММА материјал,

DEN 336.00

Количина на стоки
check Тековен

1 mm
Прозрачна Dlux 93. Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на поставување на својата цел.
Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму.
Повратни информации :
1.
Услуги на клиентите :
1.
Ние може да се направи производство според купувачот дизајн, го прават модели или произведуваат LED леќа.
Пад на превозот :
можеме да го прифатиме dropshipping, можете да снабдување вашето клиентот детали адреса и контакт лице ,телефон бр. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации, ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Доколку ставката што сте ја добиле е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена по нејзиниот прием.%
Материјали : ПММА
Транспарентен боја
Фабриката слика како што е подолу :
================================================================
Ние ќе се обезбеди прво одделение производ, првиот степен на услуга за да ги задоволи клиентите,
вашето задоволство е нашиот најголем извршување. Клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping направени.
Цел :
Љубезно ве молиме да ни се јавите за да се обезбеди стоката се во парк пред да се одржи редот на линија, многу ви благодариме. Ако сте задоволни со itmes, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации, секој позитивни повратни информации од вас е важно да се зголеми нашата кредитна оценка. Сите предмети што се продаваат се со добар квалитет и под строги испитување пред тие да бидат испратени.
Превозот информации :
Ние обично се обиде да брод во рок од три работни дена по приемот на плаќање.
Функција :
Led леќа Поставува
Температура : -30 до +90 степени
Површина : Шари
Агол : 30 сте
Леќа дијаметар : 20mm
Висина : 11.

Употреба:
Оптички
Обликот:
Plano
Бренд Име:
Jarmay
Дијаметар:
20mm
Број На Модел На:
#ILJA-20
Материјал:
Пластични
Структура:
Plano
боја:
Транспарентна
Материјали:
ПММА
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Најдобри понуди..