• Неодамнешно
KDT-20 Led Леќа Сетови, Леќа Дијаметар: 20mm, Со Носителот Големина: 22.3X13.5mm, на 90 степен, ПММА материјал, Мушка површина
zoom_in

KDT-20 Led Леќа Сетови, Леќа Дијаметар: 20mm, Со Носителот Големина: 22.3X13.5mm, на 90 степен, ПММА материјал,

DEN 336.00

Количина на стоки
check Тековен


Услуги на клиентите :
1. EMS 6-12 дена пристигна;
2. Ако сте задоволни со itmes, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации, секој позитивни повратни информации од вас е важно да се зголеми нашата кредитна оценка. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.1 mm
Прозрачна Dlux 93.
Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на поставување на својата цел.%
Материјали : ПММА
Транспарентен боја
Фабриката слика како што е подолу :
================================================================
Ние ќе се обезбеди прво одделение производ, првиот степен на услуга за да ги задоволи клиентите,
вашето задоволство е нашиот најголем извршување.
Повратни информации :
1. Купувачот може да го врати неисправни точка за размена, но мора да се вратат објект во рок од 7 дена по приемот во оригиналниот пакет и во добра условно.
Пад на превозот :
можеме да го прифатиме dropshipping, можете да снабдување вашето клиентот детали адреса и контакт лице ,телефон бр.
Превозот информации :
Ние обично се обиде да брод во рок од три работни дена по приемот на плаќање. Кина Пост Воздух Mail, Хонгконг Пост Воздух Mai 10-16 денови пристигнаа, некогаш е потребно повеќе време, Претпазливо избор!
Плаќање :
1. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации, ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Цел :
Љубезно ве молиме да ни се јавите за да се обезбеди стоката се во парк пред да се одржи редот на линија, многу ви благодариме. Сите предмети што се продаваат се со добар квалитет и под строги испитување пред тие да бидат испратени.
Осигурување :
Купувачи се одговорни за било каква осигурување чувствуваат е потребен.
Функција :
Led леќа Поставува
Температура : -30 до +90 степени
Површина : Мушка
Агол : 90 сте
Леќа дијаметар : 20mm
Висина : 11.

Употреба:
Оптички
Обликот:
Plano
Бренд Име:
Jarmay
Дијаметар:
20mm
Број На Модел На:
KDT-20
Материјал:
Пластични
Структура:
Plano
боја:
Транспарентна
Материјали:
ПММА
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Најдобри понуди..