• Неодамнешно
Стоматолог во Медицински Бинокуларна Стоматолошки Хируршки Loupes 3.5 x Очила Зголемувачот w/ Клип
zoom_in

Стоматолог во Медицински Бинокуларна Стоматолошки Хируршки Loupes 3.5 x Очила Зголемувачот w/ Клип

DEN 3792.00

Количина на стоки
check Тековен

Стоматолог во Медицински Бинокуларна Стоматолошки Хируршки Loupes 3.
Враќање :
Ние нудиме 14 дена политика на враќање. 100% задоволство е наша цел!
Ако имате било каков проблем кога ќе го примите пакетот ве молиме ни e-mail првиот побрзо. Многу Ценети
Превозот :
Со цел да се намалат трошоците за нашите клиенти,Ние обично бродот на елементи, за да на следниве земји и области за слободни од воздухопловната, обично трае 10-28 дена да пристигнат.5 х Работи Растојание : 280-380mm Материјал : Висок квалитет на оптичко стакло. Поле на гледање : 60mm Длабочина на полето : 80mm Interpupillary растојание е прилагодлив.Galilean оптички дизајн, apochromatic, големиот приказ, долго длабочина на полето,висока резолуција 2.Употреба на високо-квалитетна оптички леќи, мулти-слој филм технологија, не-сферични цел леќа дизајн 3. Ние ќе се потрудиме да ги решат проблемите за вас .Голем видното поле. Работен агол : Max 45° Пакување Листа 1x Стоматолошки Зголемувачот 1x ткаенина за Чистење 1x Шрафцигер 1x Пакет торба
Плаќање :
Ние прифаќаме зачувам,western union,банкарски трансфер на Пари и Грам.(ако не можете да го прифати ова долго време да доставени,pls не понудата,ти благодарам!)
-Хонг Конг, Macao
-Јапонија, Кореја, Тајван
-Малезија, Сингапур
-Австралија, Нов Зеланд
-Белгија, велика БРИТАНИЈА, Данска, Финска, Грција, Ирска, Италија, Луксембург, Малта, Норвешка, Швајцарија,Германија,Португалија,
Шведска, Франција, Шпанија, Австрија
-САД, Канада
За нарачки од сите други земји ,ве молиме ни e-mail прво пред да се одржи редот.5 x Очила Зголемувачот w/ Клип 1. Полно работно поле imaging е јасно, без нарушувања Knob пресврт за да ја прилагодите interpupillary далечина, прирачник се фокусира погоден за носене начин променлива се Користат во болниците, клиниките, стоматологија, ENT, микро-пластични Производ Функција : Зголемување : 3.
Сите плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по аукцијата завршува.

Бренд Име:
proscope
Зголемување:
3.5 x
боја:
Црна
Стил:
Облечен Во Стилот
Со Светлина Или Не:
No
Материјал:
Стакло

Најдобри понуди..