• Намалена цена
  • Неодамнешно
0.1 MM DIV Стакло Фаза Окуларот Цел Леќа Слајд-Скала за Мерење на Микроскоп Микрометар Калибрација Владетел за Микроскоп
zoom_in

0.1 MM DIV Стакло Фаза Окуларот Цел Леќа Слајд-Скала за Мерење на Микроскоп Микрометар Калибрација Владетел

DEN 422.00 479.52

Количина на стоки
check Тековен

1 mm DIV Стакло Слајд-Скала за Мерење на Микроскоп Микрометар Калибрација за Микроскоп Фаза Окуларот Цел Леќа
• 1.
• Ние не сме одговорни за увозни давачки или такси.
• Ние се потпираат на Ali Express е Повратни информации и клиентите задоволство да се успее.
• Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
• Ако имате било какви прашања во врска со цената и плаќање, ги споделите со нас слободно.
• Ние ќе остави назад истиот повратни информации за вас, по добивањето на повратна информација.
• Кога ќе се пријавите на пратката, ве молиме проверете го тоа внимателно.
• На ny прашање, ве молиме контактирајте ме преку tardermanager или да испратите порака до нас. Затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Т ype : микроскоп фаза микрометар
• 2.
• Елементи на повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по приемот на вашата исплата потврда. Слајд Дијаметар : 19mm
• 3.
• Ние нудиме три месеци гаранција.
• Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express.
• Пред да се врати пратката, ве молиме контактирајте со нас за да се добие враќање адреса, и бидете сигурни дека за да напишете "подарок" на превозот етикета.Ве молиме оставете ги 5 ѕвезди во повратни информации до нас ако не сте задоволни со нашите производи и услуги.1 mm
• Ние го прифаќаме Alipay тука со Кредитна картичка, Банкарски трансфер, Western Union, и други Методи за Плаќање.com/store/332426
• Trademanager : cn1018010954
. Откако ќе го добиете парцела, наплата ќе се организира веднаш.
• Онлајн Продавница : http : //www. Ние нудиме онлајн услуга во 7 : 00-23 : 00 GMT+8 Временски Зони.
• W e само брод ставки на вашиот потврди адреса во Ali Express (освен APO/FPO), па ве молиме да бидете сигурни дека адресата е точно пред да купите. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Ако постои било каков проблем во врска со производите, контактирајте со нас прв и
ние ќе се обидеме потрудиме да го реши тоа за вас.

Зголемување На Односот На:
500X & Под
Бренд Име:
wsryxxsc
Број На Модел На:
C7
Теорија:
микроскоп
Drawtube:
Бинокуларна, Monocular или Trinocular
Материјал:
Стакло

Најдобри понуди..