• Неодамнешно
20 Групи/многу Setted добро, #UCO-23 Високо квалитетни Led Леќа, 60 Степен, Носителот Големина: 24.5X8.5mm+Леќа Дијаметар: 23mm, Мелење Површина
zoom_in

20 Групи/многу Setted добро, UCO-23 Високо квалитетни Led Леќа, 60 Степен, Носителот Големина: 24.5X8.5mm+Леќа

DEN 288.00

Количина на стоки
check Тековен

Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
Цел :
Љубезно ве молиме да ни се јавите за да се обезбеди стоката се во парк пред да се одржи редот на линија, многу ви благодариме. Ако Купувачот сакаат значително многу леќа, може да се обезбеди примерок за тестирање во бесплатно, но купувачот треба да ја преземе контролата на курир цена, место најголемиот дел цел по тестирање е во РЕД. ако не било requirment ќе испрати боја по случаен избор.5 mm
Леќа Дијаметар : 23mm
Transmittance : 93. Ако сте задоволни со itmes, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации, секој позитивни повратни информации од вас е важно да се зголеми нашата кредитна оценка. Купувачот може да го врати неисправни точка за размена, но мора да се вратат објект во рок од 7 дена по приемот во оригиналниот пакет и во добра условно.
Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму.5 mm
Носителот Висина : 8.
Функција :
Led леќа сет
Температура : -30 на +95 степен
Површина : Мелење
Диплома : 60
Со носителот : 24.
Забелешка : љубезно коментирајте да ни Црна или Бела боја сакате, кога местото цел. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации, ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping направени.
Повратни информации :
1. Сите предмети што се продаваат се со добар квалитет и под строги испитување пред тие да бидат испратени. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на поставување на својата цел. Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот.
Пад на превозот :
можеме да го прифатиме dropshipping, можете да снабдување вашето клиентот детали адреса и контакт лице ,телефон бр.
Превозот информации :
Ние обично се обиде да брод во рок од три работни дена по приемот на плаќање.

Употреба:
Оптички
Бренд Име:
Jarmay
Обликот:
Aspheric
Број На Модел На:
#UCO-23
Структура:
Plano-конвексни
Материјал:
Пластични
Дијаметар:
23mm
боја:
Транспарентна
Материјали:
ПММА
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Најдобри понуди..