• Намалена цена
  • Неодамнешно
бесплатен превозот 125mm мебел рициново Медицински кревет Полн пластични рамни панел универзална зглобот на Медицинска Опрема тркала со сопирачки
zoom_in

бесплатен превозот 125mm мебел рициново Медицински кревет Полн пластични рамни панел универзална зглобот на

DEN 2909.00 3062.40

Количина на стоки
check Тековен

цената е за 1 парче Материјал : TPU Тркала Кол. : 125mm Тркала Ширина : 65mm Оптоварување : 95kg Имајќи : Занитвам Монтажа Висина : 160mm

Тип:
Мебел Рициново
Бренд Име:
nefidova
Број На Модел На:
32300000047
DIY Материјали:
Дрво

Најдобри понуди..