• Неодамнешно
2 страни,мини убавина шминка компактен џеб огледало,свадба партија деверуша пријател подарок присутни,мачка очи кристал бисер цвет
zoom_in

2 страни,мини убавина шминка компактен џеб огледало,свадба партија деверуша пријател подарок присутни,мачка

DEN 380.64

Количина на стоки
check Тековен


Материјал : Алуминиум и Нерѓосувачки Челик
Околу Големина : 6*6cm Боја : светло сива мачка очи камен (како на сликата) Пакет : секој компјутери во 1 подарок торба Забелешка : pls дозволете малку боја разлика најдобриот подарок за вашата девојка,вашата сестра,вашата мајка, вашите гости се, вашата свадба деверуша - ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ со убаво пакување торба,повеќе безбедност за да се заштитат огледало, и исто така е добар за подарок на ваш пријател или себе си. (пакување торба боја можеби не е иста)

боја:
црна цвет, бел цвет
Тип На Објект:
Шминка Огледало
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
Heartwings
Големина:
60mm
Број На Модел На:
FJ2625
is_customized:
Yes

Најдобри понуди..