• Намалена цена
  • Неодамнешно
Висок Квалитет на Жените Tracksuits Спорт им Одговара на Жените Салата Фитнес Џогирање Одговараат на Облека 2 Парче Сет јога носат година Тренерки за жени
zoom_in

Висок Квалитет на Жените Tracksuits Спорт им Одговара на Жените Салата Фитнес Џогирање Одговараат на Облека

DEN 1341.00 1718.88

Количина на стоки
check Тековен

Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве Молиме да се даде како и повратни информации и 5 ѕвезди со купувачот се покаже слики, купувачот се покаже е многу важно за нас,јас ќе бидам многу благодарен.39 инчен 1inch=2.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута,но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.
Клиентите евалуација
Купувачот се покаже
Овие се вистински фотографии,Можете да го најдете во евалуацијата.Ако купите 5 компјутери, ние ќе ви понудат попуст од 5% со тоа што автоматски. Ве молиме да се споредат детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-3 см Разликува поради прирачник measuremern, ви благодариме! 2.

Повратни информации
1.
За адреса : Сите купувачи треба да се обезбеди целосна име и детални адреса во ред.Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере можеби има малку боја разлика, бидејќи на различни екран.
(имя)+(отчество)+ (фамилия)
Големина
Рамо
Биста
Половината
Хип
Sleeve
Должина На Врв
Панталони должина
S
37
92
64
92
58
34
97
М
38
96
68
96
59
35
99
L
39
100
72
100
60
36
101
Големината беше мерена со упатство, ве молиме овозможи 1-3cm разлика.54 см Големина Референтна Големина Висина(cm) Тежина (kg) S 155-160 45-55 М 160-170 55-60 L 170-180 60-65 Забелешка: 1.
Купувачите Треба Да Знаат
За Боја : ве Молиме љубезно ве молиме да се разбере можеби има малку боја разлика, бидејќи на различни екран.Ако споделување на нашиот производ линк на вашите друштвени мрежи,како Facebook、Instagram、Youtube、 СНС или VK Itao и така натаму,Слики и контакт,Откако ќе доказ за тоа ќе добие мало изненадување во вашата следна цел.Ве молиме e-mail на нас befor напуштање на негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот. (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации,
Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.

Големина:
S, M, L
Спорт Тип:
јога
Пол:
Жените
Функција:
Анти-Смалуваат,Анти-Навремено,Брзо Сува,Дише,Анти-Pilling
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Печати
Бренд Име:
Љубов Myun
Материјал:
Полиестер
Погоден Сезона:
продажба пристап:
occation:
жените спорт хулахопки:
квалитет:
спортски одговараат на примена:
Работи / Јога / било кој спорт
фитнес поставува функцијата:
дише/ брзо сува/ мека
спортски панталони:

Најдобри понуди..