• Неодамнешно
Жените Панталона Одговара на западен стил црна јакна + панталони high-end обичај ОЛ професионални дами високата couture жените им одговара
zoom_in

Жените Панталона Одговара на западен стил црна јакна + панталони high-end обичај ОЛ професионални дами високата

DEN 4800.00

Количина на стоки
check Тековен

Ве молиме контактирајте со нас за да добиете детални информации доколку имате некои сомнежи.Со среќа!!!
. Ве молиме не да се мешаат. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ви благодариме!!!
Ова одговара вклучуваат : ( Јакна + Панталони )
Ве молиме да ми кажете на вашата големина и боја кога ќе го поставите цел
Големина На Табелата
Како да се измери вашиот големината на телото :
( ве молиме мерка сите големина со вашето тело се тесни. Понекогаш враќањето е потребно за да се постигне задоволството на клиентот. Се надеваме дека нашите производот може да се донесе среќен за вас и вашето семејство. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање. Ве молиме comfirm вашата големина пред да купите. Политика на враќање : Ние многу сакате клиентите да бидат среќни. Ние гледаме напред за вашите коментари и повратни информации.Ние сме среќни да понуди комбинација на превозот попуст за вас, vising во комбинација превозот на што ќе заштедите на превозот на трошоците во голема мера. Не обезбедат соодветни додатоци. Плаќање Политика : Плаќањето е поради Кредитна Картичка,преведување,Western Union. Се разбира дека се враќа се соодветни за одредени прашања, ние се постави во неколку насоки за да се обезбеди дека придобивките се ракува правилно и праведно : се Враќа, може да се смета под следниве услови само : Кога ќе примите објект, бидејќи тој ден, внатре од 30 дена ќе се Врати Прифатени . Добредојдовте вас и за вашето семејство и пријатели на нашата продавница повторно. Ние се обидуваме да се одговори на сите прашања во рок од 6 часа. Answer : ___________________________ Note : Рејтингот под 5 може да нè доведе до лоша положба ситуација. )
Одговара на Располагање Боја Шема : ( можете да ја промените одговара на бојата )
Вест и Вратоврска Достапни Боја Шема : ( можете да ја промените вест и вратоврска боја )
Answer : ___________________________ Note : 1.

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Панталона Одговара
Материјал Состав:
Памук помеша
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
3
Бренд Име:
auguswu
is_customized:
Yes
Стил:
Формално
Материјал:
Памук,Волна,Полиестер
Панталона Затворање Тип:
Копчето Летаат
Затворање Тип:
Еден Гради
Јака:
Notched
Облека Должина:
Редовни

Најдобри понуди..