• Намалена цена
  • Неодамнешно
Лето Жените поставува 2017 Нови 2 Парче Сет Жените Хип-Хоп Harlan крило pluma Elast Мода Т-маица + Панталони Женска Одговара
zoom_in

Лето Жените поставува 2017 Нови 2 Парче Сет Жените Хип-Хоп Harlan крило pluma Elast Мода Т-маица + Панталони

DEN 2160.00 2400.00

Количина на стоки
check Тековен


започнете
крајот
Answer : ___________________________ Note : Кога ќе го купите, ќе добиете блузи + панталони, ако не ја знаете големината, ве молиме да контактирате со услуга или оставете порака.
* ЗАБЕЛЕШКА * 1. За да бидете сигурни дека ќе го добиете вистинскиот големина, ве молиме погледнете на нашата големина на табелата во описот Пред да го купат. Ако не сте сигурни за големината, ве молиме Ни e-mail на вашиот Точната Тело Measurments (Висина/Биста/Половината/Колковите), така што можеме да ви дадеме некои сугестии за тоа како да се избере вистинската големина. Ви благодариме за разбирањето! 2. Како различни компјутери/Мобилен телефон екранот боите различно,бојата на самиот објект може да се разликува малку од под сликите.Ви благодариме за вашето разбирање.ве молиме овозможи 1-3 см разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме. 3.Нашата големина е во слика позиција. Ве молиме кликнете на стрелката позиција.
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!!
БЛУЗИ
ГОЛЕМИНА
Рамо cm
Биста cm
Должина cm
М
37
92
59
L
38
94
60 ПАНТАЛОНИ
ГОЛЕМИНА
половината cm
хип cm
Должина cm
Нога cm
М
59-94
88
89
16
L
61-96
90
90
17
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. Ви благодариме

Големина:
M, L
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Стил:
Повик
Панталона Затворање Тип:
Еластичен Појас
Затворање Тип:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Број На Модел На:
96345
Декорација:
Шема,Appliques
Панталона Должина(cm):
Целосна Должина
Бренд Име:
PZXZQ
Шаблон Тип:
Печати
Декоративни:
крило plumage

Најдобри понуди..