• Неодамнешно
Жените Панталона Одговара на формално одговара на бизнис секојдневен западен стил обичај одговараат на два дела чиста боја, долг ракав дами одговараат на
zoom_in

Жените Панталона Одговара на формално одговара на бизнис секојдневен западен стил обичај одговараат на два

DEN 4320.00

Количина на стоки
check Тековен

Ве молиме comfirm вашата големина пред да купите. Ако имате било какви прашања или се заинтересирани во нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт. кога ќе се направи ќе додадете малку простор за да одговара на вашето тело. Ние се обидуваме да се одговори на сите прашања во рок од 6 часа. Ние гледаме напред за вашите коментари и повратни информации. Се разбира дека се враќа се соодветни за одредени прашања, ние се постави во неколку насоки за да се обезбеди дека придобивките се ракува правилно и праведно : се Враќа, може да се смета под следниве услови само : Кога ќе примите објект, бидејќи тој ден, внатре од 30 дена ќе се Врати Прифатени . Answer : ___________________________ Note : Рејтингот под 5 може да нè доведе до лоша положба ситуација. Додатоци во тужбата не се вклучени во костум. Превозот Политика : 1. Ве молиме не да се мешаат. Ве молиме контактирајте со нас за да добиете детални информации доколку имате некои сомнежи. Се надеваме дека нашите производот може да се донесе среќен за вас и вашето семејство. Ние продавница преку DHL/UPS/Федекс/ТНТ (потреба од 7 до 10 дена) превозот објект во Австралија,Велика Британија,Канада,Ирска,Франција,Шпанија,руската Федерација треба поштенски трошоци Ние продавница преку Кина изразат компанија/Кина Пост/Федекс/ТНТ/DHL/EMS/UPS-от (Нормално 7 до 10 дена) превозот објект на друга држава треба поштенски трошоци Меѓународни Купувачи ве Молиме Имајте во предвид Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Објектот се Мери од страна на страна , тоа би можело да биде од 2-3cm различни,следниве информации за повикување само.Ако планирате да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, така што ќе можат да го прават нашите најдобри за решавање на вашиот проблем.Со среќа!!!
. Ви благодариме!!!
Ова одговара вклучуваат : ( Јакна + Панталони )
Ве молиме да ми кажете на вашата големина и боја кога ќе го поставите цел
Големина На Табелата
Како да се измери вашиот големината на телото :
( ве молиме мерка сите големина со вашето тело се тесни.

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Панталона Одговара
Материјал Состав:
Памук помеша
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
3
Бренд Име:
auguswu
is_customized:
Yes
Стил:
Формално
Материјал:
Бамбус Влакна,Памук,Полиестер
Панталона Затворање Тип:
Копчето Летаат
Затворање Тип:
Еден Гради
Јака:
Notched
Облека Должина:
Редовни

Најдобри понуди..