• Неодамнешно
2017Men Одговара Елеци Gilet Нови Пристигнување Мажите Вест Тенок Одговара Мода Машки Waistcoat Црна сопствени Бои Формален Бизнис Машки Облека
zoom_in

2017Men Одговара Елеци Gilet Нови Пристигнување Мажите Вест Тенок Одговара Мода Машки Waistcoat Црна сопствени

DEN 1872.00

Количина на стоки
check Тековен

Било од предметите вратени мора да биде во неговата оригинална состојба.
ве молиме да ми кажете на вашата големина и боја кога ќе го поставите цел
ако ви треба кошула, ве молиме плус 20парче . Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна.
Политика
Ние веруваме дека ќе бидете задоволни со вашите купувања и ние сакаме да се осигура дека имате одличен онлајн шопинг искуство со нас.
постојат некои Земји ќе се оданочуваат ,ви посакувам првиот може да се знае на овој ,како што се : велика БРИТАНИЈА ,Канада,Бразил,Мексико,Франција .
Царинските Надоместоци
Во повеќето време, купувачот не треба да плаќаат никакви царински.таму може да биде благо боја differente ( ова не е грешка ) помеѓу фото и заврши костум и вратоврска вратоврска е нашата прават , тука се и некои различни слики )(врзуваат само чиста боја
в .
Може да се погледне Како Да се Измери,и кажете ми кои се вашите Мерења и Боја (пишување на мерења и боја на забелешка)кога ќе ги нарачате.Можете да се меша цел во мојата продавница . Ние имаме едноставно политика на враќање
Сите производи се доставени до клиентите мора да се придржуваат до 7 ден политика на враќање. Тоа 7 ден политика е во сила веднаш по испораката на клиентите. ние не одговорни било царинска такса, ве Молиме проверете на царинската политика на свој место. Купувачот плаќа враќање такса . Затоа, ако не сте задоволни, ние со задоволство ќе се прифати ќе се врати, како што е специфицирано подолу, за враќање на пари, замена или кредитна компанија, која ви се допаѓа. Ние ќе го пријават како примерок и ниска вредност за да се избегне данок.
Големина на единица : cm или инчен КАКО ДА се ИЗМЕРИ?
Големина на Табелата (ве молиме изберете што треба големина)
Вратоврска само чиста боја
Големина 5 XL-6 XL Треба 20$
БОЈА ШЕМА
(можете да го промените одговараат на бојата )
САТЕНСКИ БОЈА ШЕМА (можете да ја промените вест и вратоврска боја)
Опис На Производот
а .

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Елеци
Бренд Име:
auguswu
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук,Полиестер
Број На Модел На:
Обичај

Најдобри понуди..