• Неодамнешно
Мажите тенок V јака одговараат вест висок квалитет обичај формален повод мажите мода одговараат вест еден гради чиста боја waistcoat
zoom_in

Мажите тенок V јака одговараат вест висок квалитет обичај формален повод мажите мода одговараат вест еден гради

DEN 1872.00

Количина на стоки
check Тековен

Затоа, ако не сте задоволни, ние со задоволство ќе се прифати ќе се врати, како што е специфицирано подолу, за враќање на пари, замена или кредитна компанија, која ви се допаѓа.
Царинските Надоместоци
Во повеќето време, купувачот не треба да плаќаат никакви царински.Ние си имаме свој фабриката , па можете да изберете да изберете костим или промена на бојата , може да ви испрати partiality одговараат за мене,да ми Кажете на вашата големина и боја кога ќе ги нарачате. Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна. Било од предметите вратени мора да биде во неговата оригинална состојба.таму може да биде благо боја differente ( ова не е грешка ) помеѓу фото и заврши костум и вратоврска вратоврска е нашата прават , тука се и некои различни слики )(врзуваат само чиста боја
в . Ние ќе го пријават како примерок и ниска вредност за да се избегне данок. ние не одговорни било царинска такса, ве Молиме проверете на царинската политика на свој место. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата сопствена земја, купувачот треба да се разбере оваа ситуација.Ние сме професионални производителот, ние секогаш да ви обезбеди со висок квалитет, ниска цена производи , добредојде на големо .
постојат некои Земји ќе се оданочуваат ,ви посакувам првиот може да се знае на овој ,како што се : велика БРИТАНИЈА ,Канада,Бразил,Мексико,Франција .
ве молиме да ми кажете на вашата големина и боја кога ќе го поставите цел
ако ви треба кошула, ве молиме плус 20парче . Ние имаме едноставно политика на враќање
Сите производи се доставени до клиентите мора да се придржуваат до 7 ден политика на враќање. Тие не мора да бидат носени или имате било какви места, солзи, или секое бришење на ткаенина или дизајни.
Политика
Ние веруваме дека ќе бидете задоволни со вашите купувања и ние сакаме да се осигура дека имате одличен онлајн шопинг искуство со нас.

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Елеци
Бренд Име:
auguswu
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук,Полиестер
Број На Модел На:
Обичај

Најдобри понуди..