• Намалена цена
  • Неодамнешно
freeshipping мажите Кореја тенок Везови фаза костим одговараат јакна младоженецот свадба мажите палто дизајни фото студио флорални палто мажи
zoom_in

freeshipping мажите Кореја тенок Везови фаза костим одговараат јакна младоженецот свадба мажите палто дизајни

DEN 2584.00 2720.16

Количина на стоки
check Тековен


Производ големина : Одговара на Jacke големина Информации(1inch=2.5 cm) ЕДИНИЦА : cm M/L/XL АЗИЈА ГОЛЕМИНА Рамо Биста Половината Крпа Должина на Ракав М 44 96 86 70 61 L 46 102 92 72 62 XL 48 108 96 74 63 ЗАБЕЛЕШКА : Нашите производи со Азија големина,не НИ/Евра големина.Ние ви препорачуваме да изберете 1-2 поголема големина кога ќе го поставите цел. Поради мерење разлика,1-3 см грешки се дозволени.

Големина:
M, L, XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Блејзери
Бренд Име:
cozimastarla
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Затворање Тип:
Едно Копче
Материјал:
Најлон,Spandex,Полиестер
Број На Модел На:
LD1041
Облека Должина:
Редовни
Amoy класа:
Моден Град (24-35 години)
Тип Верзија:
Лабава форма
Стил:
европа и америка
ткаенина име:
Хемиски Влакна Мешавина
Главната ткаенина состав:
Полиестер влакна (полиестер)
Материјал Состав:
Акрилни Влакна
Sleeve:
Долг Ракав
Боја:
М бела, виолетова жакард
Големина:
M, L, XL

Најдобри понуди..