• Намалена цена
  • Неодамнешно
XYWPER Wiper Ножеви за Seat Altea XL 2006 2007 2008 2009 2010 2011- 26&26Автомобил Додатоци Мека Гума Автомобил ветробранското стакло Wiper
zoom_in

XYWPER Wiper Ножеви за Seat Altea XL 2006 2007 2008 2009 2010 2011- 26&26Автомобил Додатоци Мека Гума Автомобил

DEN 569.00 1094.40

Количина на стоки
check Тековен

Ако не се разбере директен контакт со нас.
Нашата продавница нуди на сите модели на глобалната пред wiper Ако треба, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе искрено ви послужи.ако сакате да нарачате големо количество.Купувачите треба да се обрне внимание на автомобил година и фотографии во опис пред ставање ред ако купувачи немам идеја дали стакло одговара на вашите автомобили, ве молиме контактирајте со нас и ни укажуваат на вашиот автомобил модел и автомобил на годината, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа 3、ве Молиме да ни укажуваат дека вашиот автомобил е Десно-Страна Диск или Лево-Страна Диск, бидејќи wiper систем е различно помеѓу RHD и LHD 4、 Ако купувачи место погрешен ред за да бидат безгрижни за опис ние ќе не наплата или ја Wiper Ножеви за Seat Altea XL
1、Ние сме нова продавачот на Aliexpress но ние сме чесни и одговорни. 3、Како светлосни ефекти на објекти можеби alittle на различни слики. ве молиме испратете e-mail на нас.ние се надеваме да имаат добар и долг соработка со вас. Се надевам дека ќе се разбере, но ние ќе се обезбеди висок квалитет wiper. 2、Ние нудиме Висок квалитет на производи,брз и лесен товар совршен по-продажбата на услугата било каков проблем што може да ни се јавите. Ние ќе им помогне на вас како е можно поскоро ви Благодариме.ние снабдување со најдобра услуга за секој пријател. ние ќе обезбеди најдобра цена количина на времето за испорака.Ви благодариме што не знаат што wiper сечилото е погоден за вашето возило? Кликнете на автомобил подолу за да го најдете вистинското wiper сечилото :
Возилото Модел : За Seat Altea XL
Модел Година : 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 Ножеви Тип : Одговара На Ноктот Со Оружје
Ножеви Големина : 26 "&26" wiper автомобил wiper за Седиште wiper автомобил wiper Меѓународни Wiper Големина на :
Детали За Производот :
Бесплатен Подарок : Крпа
1、Висок квалитет wiper ножеви со долгата употреба живот 2、PBT суровини,природни гума и нерѓосувачки челик спринт во внатрешноста 3、Рамен и елегантен пролет ленти wiper ножеви.

Објектот Должина:
Left Hand Drive, Right Hand Drive
Објектот Висина:
3cm
За Возило Брендови/Модел:
Седиште
Seat Altea XL-Година:
2007,2010,2011,2015,2013,2006,2009,2008,2012,2014
Име На Модел:
XY-165
Седиштето Модел:
Altea XL
Објектот Ширина:
2cm
Година:
2017Year
Материјал Тип:
Природна Гума
Бренд Име:
XYWPER
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
280g
Специјални Функции:
Чистење на шофершајбната
Спецификација На Производот:
Две Парчиња
Wiper Ножеви Големина На:
26&26
Потекло:
Кина
Седиштето Модел:
Seat Altea XL
Автомобил Производител:
Седиште
Адаптер:
Одговара Ноктот Грб
Тип :
автомобил шофершајбната wiper сечилото
Карактеристики:
Повеќе Burble,Тишина
Применливи за:
И RHD и LHD возила
Материјал Тип:
Гума, Челични, Пластични Делови

Најдобри понуди..