• Намалена цена
  • Неодамнешно
KOSOO Авто Задните Автомобил Wiper Ножот За Рено Twingo,310mm 1993-2007 Заден Прозорец Шофершајбната Wiper Ножеви Рака,Автомобил Додатоци
zoom_in

KOSOO Авто Задните Автомобил Wiper Ножот За Рено Twingo,310mm 1993-2007 Заден Прозорец Шофершајбната Wiper

DEN 333.00 374.40

Количина на стоки
check Тековен


Почитувани купувачот : Вести 1 : Ако се купуваат стоки од нашата продавница успешно повеќе од $50, ние автоматски ќе ви испрати подарок. Вести 2 : Ако се купуваат стоки од нашата продавница успешно повеќе од $300,ние испрати стоката ќе се користи експрес слободен. Вести 3 : Кога имаш цел ако не се имате било какви проблеми контактирајте со нас, ние ќе им даде совршено решение за вас. Вести 4 : спорот е не може да се реши проблеми,Ништо, само нас контакт и ние ќе имате совршено решение за вас. Вести 5 : Ако по приемот на стоката да се стави 5 ѕвезда повратни информации, ве молиме контактирајте со нас кога следниот пат шопинг, Ние ќе забава за вас.
KOSOO Авто Задните Автомобил Wiper Ножот За Рено Twingo,310mm 1993-2007 Заден Прозорец Шофершајбната Wiper Ножеви Рака,Автомобил Додатоци ве Молиме Кликнете на линкот Подолу за "Рено" Twingo пред стакло :
Среќно и Имаат убав ден : )

Објектот Должина:
1 Single rear wiper, 1 Single wiper arm, 1 Set
Рено Twingo-Година:
2003,1999,1997,1993,1995,1996,2006,2004,1994,2000,2005,2001,2007,1998,2002
Бренд Име:
KOSOO
Рено Модел:
Twingo
Специјални Функции:
HD чисти
Материјал Тип:
ABS+Гума
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
За Возило Брендови/Модел:
Рено
Објектот Висина:
0inch
Година:
2016Year
Објектот Тежина:
200g
Име На Модел:
КО-LNH-12
Објектот Ширина:
31cm

Најдобри понуди..