• Намалена цена
  • Неодамнешно
Автомобил Шофершајбната Wiper Ножот За Peugeot 206,207,208,301,307 ИСТОК,406,2008,4007,4008,Партнерот 3,Боксер,Bipper,Експерт,четка,Bracketless
zoom_in

Автомобил Шофершајбната Wiper Ножот За Peugeot 206,207,208,301,307 ИСТОК,406,2008,4007,4008,Партнерот 3,Боксер,Bipper,Експерт,четка,Bracketless

DEN 802.00 1405.92

Количина на стоки
check Тековен

Тука е конверзија од инчи да сантиметри :
Големината на wiper за :
Почитувани firend,ве молиме да се погледне во овие предлози :
1) ве Молиме проверете ја вашата wiper големина прво.
2) Овој тип wiper има 7 различни кука.Тој ќе одговара за 99% wiper рака.
3) Што треба вие да се промените wiper кука себе.
4) Ние, исто така, поддршка на мали големо.
5) Други модели на автомобили, ве молиме контактирајте со продавачот.
6) на Овој тип wiper ќе го поддржува Русија-Магацин наскоро.
100% Вистински шут :
Show details :
Тип 1 : (U-тип кука) 206 2000-2006 16+26 406 2000-2004 21+24 4007 2007+ 20+24 4008 2012+ 21+24 Експерт 2007+ 20+26
Тип 2 : 207 2006-2012 17+26
Тип 3 :
Тип 4 : 307 2004-2009 26+28 307 SW 2003-2007 година 26+28
Тип 5 : 301 2013-2015 17+24 Bipper 2008+ 19+26
Тип 6 : 208 2012+ 16+26 2008 2013+ 16+26 Партнерот 3 2008+ 16+26 Боксер 2006+ 22+26
Тип 7 :
целата се прикаже :
Производ инспекција извештај
Изложба фото :

Објектот Должина:
206 16 26, 207 17 26, 208 16 26, 301 17 24, 406 21 24, 2008 16 26, 4007 20 24, 4008 21 24, Partner 3 16 26, Boxer 22 26, Bipper 19 26, Expert 20 26, 307 26 28, 307SW 26 28, Contact seller
За Возило Брендови/Модел:
peugeot
Бренд Име:
KCTION
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.2kg
Име На Модел:
За 206,207,208,301,406,2008,4007,4008,Партнерот 3,Боксер,Bipper,Експерт
Материјал Тип:
Челик,Природни гума
Објектот Ширина:
5.5cm
Објектот Висина:
5cm
Специјални Функции:
Чистење на шофершајбната
Материјал:
Челик, ПОМ пластика, Природни гума
Посебна функција:
high-definition, трајни
Wiper тип:
Boneless стакло
Спецификација На Производот:
Две Парче
Автомобил Направи:
За PEUGEOT
Година:
сите години

Најдобри понуди..