• Неодамнешно
Kangbeier загревано ветробранско стакло за Миење Џет Прозорец за Миење Млазницата За Шкода Fabia Octavia Roomster 5J0955986
zoom_in

Kangbeier загревано ветробранско стакло за Миење Џет Прозорец за Миење Млазницата За Шкода Fabia Octavia Roomster

DEN 959.52

Количина на стоки
check Тековен


Загревано ветробранско стакло за Миење Џет Prat Број : 5 J0 955 986 Дел име : загревано ветробранско стакло за Миење Џет Материјал : PA6 Состојба : 100% Директно се Вклопуваат Совршено Замена Одговара За "ФОЛКСВАГЕН ""Шкода" Fabia 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 Одговара За Octavia 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 Одговара За Roomster 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015
Ние прифаќаме Alipay исплати само. ЗАБЕЛЕШКА : цената не вклучува Давачки,Даноци на Додадена Вредност,Царинење Такси и Други давачки.
Можете да ги пратите вашите пакет преку линкот подолу или на Aliexpress превозот систем : www.17track.net Или www. global.cainiao.com Или www.yw56.com.cn
Ако ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди оценка,Кога ќе го купите повторно,ќе им понуди 5% . Позитивни повратни информации со 5 ѕвезди оценка,тебе и мене се среќни секој ден
Нашата цел е да го направите вашиот избор полесно и да ги зачувате вашите пари. Подобро autoparts, Подобар живот.

Име На Модел:
5J0 955 986
Специјални Функции:
Ветробранското Стакло За Миење Авион
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Објектот Висина:
2.3cm
Бренд Име:
kangbeier
Објектот Тежина:
34g
Материјал Тип:
PA6
Објектот Ширина:
3.5cm

Најдобри понуди..