• Неодамнешно
2 Парчиња Бисер Влакна На Лицето Маска За Негување На Заклучување На Влага Белење Осветлувајќи За Нега На Кожата Бесплатен Превозот
zoom_in

2 Парчиња Бисер Влакна На Лицето Маска За Негување На Заклучување На Влага Белење Осветлувајќи За Нега На Кожата

DEN 297.60

Количина на стоки
check Тековен


Ние се залагаме за нашите задоволството на клиентите на најдобар можен. Ве молиме оставете белешка во вашата нарачка при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барања ВАЖНО! ВЕ МОЛИМЕ ПРОЧИТАЈТЕ ЈА! Купувачи се одговорни за увозни давачки, царинските давачки и даноци, доколку ги има.
Пакетот Вклучува : Бисер Влакна маска 2 парчиња
торба килограм килограм килограм торба. да се утврди дополнителни трошоци се наметне на објектот пред купување Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања кои се одговорност на превозот услуга. Ние прифаќаме Зачувам плаќање само, и мора да се примени во рок од 3 дена од датумот на купување. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење.Ве молиме кажете ни за вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ УПЛАТАТА, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од Aliexpress. Купувачот е одговорен за враќање превозот цена. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Ние одржување на високи стандарди на excellenceand се бори за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важна за нас. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо . Бесплатен Превозот : Сите предмети се со бесплатен превозот ќе бидат испратени од страна на нашите сопствени превозот метод кој се 7-25 работни дена да пристигне зависи од земјата. Ако нема одговор во рок од 24 Часа, ве молиме проверете на спам во вашата пошта кутија. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Тип На Објект:
Третман & Маска
Состојка:
бисер во прав
Број На Модел На:
Други
Формулирањето:
течни
Пол:
Унисекс
Употреба:
Целото Лице
Тип:
Завиткани Маска
Функција:
Белење
НЕТО-WT.:
30g

Најдобри понуди..