• Неодамнешно
Пинк Свила Лицето Маска Yaluronic Киселина Навлажнувачки Се Намали Порите Осветлувајќи Replenishmeny Пакет 5 Парчиња Бесплатен Превозот
zoom_in

Пинк Свила Лицето Маска Yaluronic Киселина Навлажнувачки Се Намали Порите Осветлувајќи Replenishmeny Пакет

DEN 479.52

Количина на стоки
check Тековен

Нарачки ќе бидат обработени и испратени во рок од 24-48 часа по уплатата е јасно. Бесплатен Превозот : Сите предмети се со бесплатен превозот ќе бидат испратени од страна на нашите сопствени превозот метод кој се 7-25 работни дена да пристигне зависи од земјата.
Пинк Свила Лицето Маска Yaluronic Киселина Навлажнувачки Се Намали Порите Осветлувајќи Replenishmeny Пакет 5 Парчиња Бесплатен Превозот
Главни состојки :
Глицерин, triethanolamine, хидролизирани свила протеини, гликопротеин, шеќерна трска и екстракт, Centella asiatica екстракт, хијалуронска киселина, натриум, алантоин, deionized вода
Карактеристики : длабоко го негуваат и одржување на долгорочни навлажнувачки кожата влажна и еластична, и да помогне во борбата против еколошка штета, имајте мазна кожа, па дури и сезонски транзиција, се уште има мека на допир и здравје!
Пакет : Пинк Свила Маска 5 Парчиња
1. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот aliexpress ID. Купувачот е одговорен за враќање превозот цена. Ве молиме оставете белешка во вашата нарачка при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барања ВАЖНО! ВЕ МОЛИМЕ ПРОЧИТАЈТЕ ЈА! Купувачи се одговорни за увозни давачки, царинските давачки и даноци, доколку ги има.
Ние се залагаме за нашите задоволството на клиентите на најдобар можен. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ако нема одговор во рок од 24 Часа, ве молиме проверете на спам во вашата пошта кутија. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 14 дена т од денот ќе примите вашата нарачка, ако имате било какви прашања или проблеми со производот и би сакал да се врати.
Ние нудиме 14 дена политика на враќање. Ве молиме проверете со вашиот countrys ц. Ние ќе ви одговори што ПОБРЗО. Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да се е-мејл нашата услуга специјалисти 24 Часа на Ден, 7 Дена во неделата.

Тип На Објект:
Третман & Маска
НЕТО-WT.:
30g
Број На Модел На:
Други
Формулирањето:
течни
Пол:
Унисекс
Употреба:
Целото Лице
Тип:
Завиткани Маска
Состојка:
Свила

Најдобри понуди..