• Намалена цена
  • Неодамнешно
5yards/многу Чипка Ткаенина Средување на Ширина 47mm Чипка Лента Везени Нето Чипка Намали За Шиење DIY Боја на Избор,Шупливи чипка
zoom_in

5yards/многу Чипка Ткаенина Средување на Ширина 47mm Чипка Лента Везени Нето Чипка Намали За Шиење DIY Боја

DEN 55.00 57.60

Количина на стоки
check Тековен


Вести на нашиот производ тим :
Ние испраќате нови дизајни од време на време, и ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме да ја додадете нашата продавница во вашите продавници во листата за да се добие ажурирање на наши нови производи.20 ДОЛАРИ ДОЛАРИ 1.99 ДОЛАРИ 1.
Превозот време : EMS трае околу 7-8 работни дена за САД. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги обезбеди 100% задоволни клиенти услуга.
БЛАГОДАРЕНИЕ ТОЛКУ МНОГУ ЗА ВАШАТА ПОСЕТА : ).Па ве молиме да бидете сигурни дека сте се стави на точни информации кога ќе ги нарачате.
Испорака :
Нормално наредби ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по плаќање пристигнува.Ви благодариме.42 ДОЛАРИ 4. Ние ќе се потрудиме да одговориме на сите пораки во рок од еден работен ден.50 ДОЛАРИ ДОЛАРИ
Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница!
Боја : исто како на сликата подолу
Испорака : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail, таа ги зема околу 15-25 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции.
Превозот Метод II :
Ние нудиме бесплатно брзи превозот преку EMS (Express Mail Услуга) за цел износ поголем од (Русија ќе добијат бесплатни ЕМС превозот само за цел износ поголем од бидејќи на висока превозот на трошоците). и повеќето земји.20 ДОЛАРИ 2.
Повратни информации :
Ако сте задоволни со нашите услуги, ве Молиме оставете позитивни повратни информации до нас.
Руски Клиенти Внимание ве молиме :
Како според новата политика е предвидено од страна на руската поштата во Средината на февруари, примачот мора да биде целосно име и презиме на лицето, инаку парцели ќе бидат вратени назад на испраќачот. Ако има нешто погрешно, ве Молиме да бидат слободни да контакт. Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било каква царинска задоцнување или данок, како транзит време е многу зависеше и се дадени на Локални Поштенски Услуги.

боја:
микс
Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
Ширина:
47mm
is_customized:
Yes
Материјал:
Полиестер / Памук
Техника:
Извезена
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
микс
Ткаенина Тип:
Памук

Најдобри понуди..