• Неодамнешно
6mm2cm мрачно злато лента лента лента лента трговија на големо DIY прибор за облека свадба дома текстил декорација
zoom_in

6mm2cm мрачно злато лента лента лента лента трговија на големо DIY прибор за облека свадба дома текстил декорација

DEN 484.80

Количина на стоки
check Тековен


боја:
Видете табела
Техника:
Обложени
Функција:
Еко-Пријателски
Употреба:
Облека
Материјал:
100% Полиестер
Тип На Производ:
Webbing
Ставка опис:
Лента
Опсегот:
Облека, облека, дом на текстил, индустриски
боја:
Црвена

Најдобри понуди..