• Неодамнешно
5 метри 12cm исклучување white/black Пенливи sequins кабелот Билатерални чипка намали акцент мотив свадба превез
zoom_in

5 метри 12cm исклучување white/black Пенливи sequins кабелот Билатерални чипка намали акцент мотив свадба превез

DEN 1392.00

Количина на стоки
check Тековен

Star-резултати се многу важни за нас.
Ние не може да се испрати стоката на викенд и Кинески празници. Ако најдете било какви проблеми со нашите предмети,
ве молиме не двоумете се да контактирате со нас во рок од 14 дена од приемот на предмети.

боја:
Црна, Бела
Тип На Производ:
Чипка
Техника:
Извезена
Функција:
Еко-Пријателски
Декорација:
Sequins
Ткаенина Тип:
Mesh
Ширина:
12cm
Материјал:
100% Полиестер

Најдобри понуди..