• Намалена цена
  • Неодамнешно
12 бои волна felting алатки и материјали од Волна Roving за Игла Felting Рака се Врти DIY материјали лана де fieltro fibra
zoom_in

12 бои волна felting алатки и материјали од Волна Roving за Игла Felting Рака се Врти DIY материјали лана де

DEN 684.00 720.00

Количина на стоки
check Тековен

Боја : 12 бои (исто како што е прикажано на слики) Материјал : висок степен на Австралија волна,финост помала од 18 microns Пакет Содржина 12 тркалаат волна почувствува ѕиркаат игла : 5pc пена плоча : 1pc игла шише : 1pc играчка око: 3 пара играчка носот:3 еез мали игли : 9pcs Мобилен телефон синџир : 3pc Тоа е супер забавно да се игра со неа, и ќе биде одличен подарок за пријател! Напомена : 1. Но предмети треба да бидат вратени во нивната оригинална состојба и враќање превозот цена треба да се плати од страна на купувачот. Превозот времето е 15-60days врз основа на различни области. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Исто така, заедно со felting алатка колекции. Нула ризик купување искуство ќе се гарантира тука. Кога местото ред, можете да одберете идеален превозот начин. Види купувачот работи покаже тука Превозот : 1. Ако било која боја или стил на предмети не е задоволен, замена е дозволено. Ако било кој квалитет на проблемот, целосна наплата е дозволено. По плаќањето, превозот ќе се организира во рамките на 2-5 дена за вашата нарачка. Ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете превозот метод на курирската служба DHL,FEDEX, UPS-от и сл. Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги, ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди, ние со задоволство ќе го стори истото за вас. Контакт : Било истрага или проблем, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или Trademanger, ние ќе ви одговори за вас, веднаш штом ќе може да. Ве молиме имајте во предвид дека превозот не е се вклучат сите увозни даноци и царински давачки. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние и ветуваме да се обидуваме се потрудиме да ви даде задоволувачки резултати.

Стил:
шупливи
Функција:
Анти-Бактерии
Бренд Име:
FGHGF
Влакна Тип:
Чешлани
Шема:
Обоена
Материјал:
100% ВОЛНА
Финост:
помалку од 18 microns
Тип На Производ:
Други Влакна
Тип:
Cashmere
Употреба:
Чувствував

Најдобри понуди..