• Намалена цена
  • Неодамнешно
ZY Цртан филм Деца Рано Учење Moveable Часовник & временска Прогноза Nonwoven DIY Чувствува Ткаенина DIY рачно изработени Шиење Ткаенина
zoom_in

ZY Цртан филм Деца Рано Учење Moveable Часовник & временска Прогноза Nonwoven DIY Чувствува Ткаенина DIY рачно

DEN 236.00 250.56

Количина на стоки
check Тековен

Цртан филм Деца Рано Учење Moveable Часовник & временска Прогноза Nonwoven DIY Чувствува Ткаенина DIY рачно изработени Шиење Ткаенина Име на Производ : FF-202 Цртан филм Деца Рано Учење Moveable Часовник & временска Прогноза Nonwoven DIY Чувствува Ткаенина Материјал : 100% полиестер Дизајни и бои : временска прогноза / clock Големина : 1 парче=34x32cm (намалување од рака, +/-1cm грешка) Назад Дебелина : околу 3мм Употреба : заеднички DIY проекти или Деца Рано Учење Пакет Содржина : 1pc

Ширина:
32cm
Техника:
Nonwoven
Nonwoven Техника:
Откачи-Спои
Шема:
Обоена
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
100% Полиестер
Тип:
Не-плетени
Плетени Тип:
Не-плетени
Стил:
Полна Боја

Најдобри понуди..