• Намалена цена
  • Неодамнешно
Жолта Сива Круна Печатени Twill Памучна Ткаенина За Diy Шиење Занает Quilting Комбинација Дома Текстил Tilda Кукла Бебе Крпа Ткиво
zoom_in

Жолта Сива Круна Печатени Twill Памучна Ткаенина За Diy Шиење Занает Quilting Комбинација Дома Текстил Tilda

DEN 223.00 278.40

Количина на стоки
check Тековен


Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети на услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Тоа може да биде до 30-45 работни дена.
Боја Несовпаѓање :
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.

боја:
ABC 40X50CM 4PCS, А 160X100CM 1PC, Б 160X100CM 1PC, C 160X50CM 1PC, C 160X100CM 1PC, А 160X50CM 1PC, AB 160X50CM 2 ПАРЧИЊА, Б 160X50CM 1PC, AC 160X50CM 2 ПАРЧИЊА, П.Н.Е. 160X50CM 2 ПАРЧИЊА, ABC 160X50CM 3PCS
Велур Ткаенина Тип:
NO
Техника:
Ткаени
Ширина:
160cm/meter
Материјал:
100% Памук
Стил:
Twill
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Плетени Тип:
Искриват
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
Syunss
Тип:
Ткаени
Шема:
Печатени
Nonwoven Техника:
ткаат
Употреба:
DIY шиење, крпеница, перници,кеси,кукли,завеса,дома декор уметност
Ширина:
160CM
Сечење грешка:
За 1-2cm
Тежина:
About 190g/meter

Најдобри понуди..