• Неодамнешно
50Pieces Мачка DIY Дрвени Копчиња За Облека Scrapbooking Декоративни Додатоци Копчето Занает Материјали за Шиење трговија на Големо 16*20mm
zoom_in

50Pieces Мачка DIY Дрвени Копчиња За Облека Scrapbooking Декоративни Додатоци Копчето Занает Материјали за

DEN 105.12

Количина на стоки
check Тековен

50 Pieces Мачка DIY Дрвени Копчиња За Облека Scrapbooking Декоративни Додатоци Копчето Занает Материјали за Шиење трговија на Големо 16*20mm
Состојба : нова, висок квалитет!
Материјал : смола
Големина : 16*20 mm
Боја : како на сликата покажа
Употреба : За DIY декорација на Scrapbooking, Занает, Коса, Текстил, Чевли, мобилен телефон, лаптоп и кеси декорација, итн. .
Превозот :
Износот >7 САД Надградба да брод од страна на Epacket Слободно,Друга земја ќе се надополни да брод од страна на Кина Пост Регистрирани Воздух Слободно
Износот > 100 Надградба да брод од Експрес начин Слободно,Fedex,UPS-от,ЕМС...
Цена :
Цената не вклучува царина што зависи од вашата земја политика, ние ќе ги прогласи парцела само за примерок, нема вредност, се обидува да ја избегне царинската должност за вас.
По продажба на услуги :
Ако декорација сте примиле е оштетена од страна на курир и не добиете парцела повеќе од еден месец, pls дозволете ни да знаеме, ние ќе се обидеме потрудиме да ги покријат вашата загуба.
Повратни информации :
Pls ни даде пет ѕвездички повратните информации ако ви се допаѓа нашата декорација. Не остави Негативни повратни информации без да се бара од нас за помош; pls контактирајте со нас прво, ако имате било каков проблем.
Се чувствуваат слободни да не контактирате,ако имате било какви прашања или да бара ^_^

Тип На Производ:
Копчиња
Техника:
Сликарство
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Број На Модел На:
СБ-1703007
Стил:
Flatback
Функција:
Еко-Пријателски,Без Никел
Материјал:
Дрво
Бренд Име:
Свежо Градина
Декорација:
Никој
Обликот:
правоаголник
Користење на:
дрвени копчиња
Обликот:
шиење додатоци
Стил:
Декоративни Копчето

Најдобри понуди..