• Намалена цена
  • Неодамнешно
5Yards/многу 6cm ширина најновите дизајн злато чипка намали DIY занает венчаница Лента DIY Облека Додатоци Чипка
zoom_in

5Yards/многу 6cm ширина најновите дизајн злато чипка намали DIY занает венчаница Лента DIY Облека Додатоци

DEN 1185.00 1247.52

Количина на стоки
check Тековен


Да бидам искрен, јас сум навистина среќен што ти се во посета на мојот продавница, и јас сум подготвен да им помогне на оние кои имаат потреба. Значи, ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате. Јас ќе се обидам моето најдобро да понудат помош.Благодарение *_~
Име : Чипка Ткаенина
Текстура на Материјал : Полиестер /Памук
Ширина : Околу 5cm
Спецификации:За 0.914 m/двор
Мин Цел:6 метри
Стил : Мода
Употреба : се Популарни се Облекуваат; Торби; Опремување со Ткаенина;Мода Apperal 5 Yards/многу 6cm ширина најновите дизајн злато чипка намали DIY занает венчаница Лента DIY Облека Додатоци Чипка
Забелешка
1.Сите ткаенини се скрати со рака . Објектот може да има 2-3cm отстапување постои. Објектот може да ја напушти суровини работ и некои тема.
2.Поради разликите во компјутерски монитори, вистинските бои може да се разликува малку од оние што се прикажани . Така t тој ткаенина е бои и дизајни не е 100% исти како на сликата шоу.

Тип На Производ:
Чипка
Функција:
Вода Растворлив,Еко-Пријателски
Декорација:
Чипка
is_customized:
Yes
Материјал:
Полиестер / Памук
Ткаенина Тип:
organza
Број На Модел На:
L001
Ширина:
6cm
Техника:
Плетени

Најдобри понуди..