• Намалена цена
  • Неодамнешно
3.0 MM дебелина водоотпорен црна СРБ Neoprene дебели поврзана ткаенина материјал продажба од страна на 45СМ*137CM парче
zoom_in

3.0 MM дебелина водоотпорен црна СРБ Neoprene дебели поврзана ткаенина материјал продажба од страна на 45СМ*137CM

DEN 707.00 744.00

Количина на стоки
check Тековен

Полиестер влакна + 2,5 mm NEOPRENE(напред и назад се иста боја) горниот Слој (лице) : Полиестер ткаенини Слој средината : 2,5 mm neoprene Слој база (внатрешно) : Полиестер ткаенини
Функција : нежен допир, мека, еластична, shockproof, топлинска изолација, флексибилност, водоотпорен, херметички.Широко се користи во производството на нуркање материјали Специфични Употреба : спорт одговараат/ракавици/облека/обувки/торби/риболов waders/поставата итн Ширина : 137 CM цената е за 1 парче, големината е : 137cm*45см; Ако цел 2 парчиња , големината е 137cm*91cm; 1 парчиња=45СМ*137 CM Посебна Забелешка : Постојат можеби +/-8cm грешка во големината поради рака сечење. Neoprene ткаенина нормално имаат мала мирис. Ако само 1 парче, ние ќе се спакуваат во тек. Ако најголемиот дел цел,ние може да понуди подобра цена за вас.

Број На Модел На:
FH-QSL30
Бренд Име:
BENSLTHER
Употреба:
Облека,Торба,Голф,Украсни
Функција:
Водоотпорен,Анти-Mildew,Абразија-Отпорни,Еластичен
Дебелина:
3.0 mm
Поддршка Техника:
Плетени
Употреба:
Пакување
Материјал:
СДР
Шема:
Соединение
Ширина:
137CM

Најдобри понуди..