• Неодамнешно
Кристалниот Замок Стакло Rhinestones За Фустани Највисока Оценка Hot Fix Кристали 1440pcs Strass Камења амбуланта корегирање Железо На Rhinestones DIY
zoom_in

Кристалниот Замок Стакло Rhinestones За Фустани Највисока Оценка Hot Fix Кристали 1440pcs Strass Камења амбуланта

DEN 648.00

Количина на стоки
check Тековен


Број 2 : Квалитет : Одделение AAAAAA Топ Луксузни Квалитет со Нашите Сопствени Сечење Techonology.
Ако сакате други стоки, можете да одат на нашата продавница дома.
Квалитет : Највисоката Rhinestones амбуланта корегирање во Нашата Продавница. Повеќе :
Почитувани, ве молиме да ни даде добар преглед секогаш и donot ни даде 1 ѕвезда повратни информации се толку лесно . Така pls секогаш контактирајте со нас. Но, дури и тие копија informatin, тие не може да ја копирате на нашиот квалитет. Ако ви се итни, pls изберете dhl, fedex, или емс и плати. Тоа е толку важно за нас.
Ние може да понуди и други кристал производи со масовно цел, ако имате било потребно, добредојдовте да контактирате со нас. Нашата Продавница немаат евтини квалитет на камен.
Надградба Raluxy Амбуланта Корегирање Rhinestones Покажува
Опција објаснување :
HF значи "амбуланта корегирање" : имате лепак flatback. Значи, ако има било какви прашања, добредојдовте да контактирате со нас прво. Круг,Рамен Грб, Сива Сини. pls имајте предвид дека. Многу добавувачи копија нашите информации тука. Ние како да воспостави долго бизнис relastionship наместо benifit по видување. и некаде подолго околу 60-90days. Имајте На Ум Пред Цел
Драг пријател,
1. Donot спореди со поевтина цена камења. Donot се споредат нашите камен со други евтини DMC.
За Следниве Други Бои. Бесплатна испорака е Кина пост, меѓународни пост не е стабилна.
Ние сме во потрага за дистрибутер. Ако ви се интересни да ги продаваме нашите камен во вашата област, добредојдовте во контакт со нашата компанија преку е-маил. За големина и боја, секој наслов имаат writnte големина и боја јасно. Ние сме чесни, професионални производители и фабрика.
Големина : ss20, околу 4. Дека докажеме нашиот квалитет. Бог, ќе те благослови за сите вашата добрина. Pls кликнете на следниот линк :
Кристал Замокот 2 : DIY Процес :
за амбуланта корегирање на Ткаенина
За Flatback Кристал DIY
3.
Ако не сте пријателски и секогаш боли продавачот и продавници, pls donot цел од нашата продавница.

боја:
Тип На Производ:
Rhinestones
Обликот:
Круг
Употреба:
Облека,Чевли,Кеси
Материјал:
Стакло
Бренд Име:
Кристал Замокот
Стил:
Flatback
Техника:
Топло-Fix
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Број На Модел На:
2078 5MM Врвот Rhinestones Црна, Виолетова Сини Топаз Sapphire Зелена
Rhinestones Тип:
Стакло, Кристал Амбуланта Корегирање
Обликот Опција:
2078 Xirius Роуз се Соочи со Flatback| амбуланта корегирање со Сива Лепак
боја:
Изберете Опција
Одделение 6A Квалитет :
Надградба Raluxy БР.1 Одличен Квалитет| Не Swa Сопствена амбуланта корегирање
Амбуланта корегирање назад:
flatback со Топлина лепак| употреба на облека и ткаенини
mateiral:
Супер Кристално Стакло Материјал Кристал амбуланта корегирање| не DMC
Се користи како рамен грб камења студени лепак:
Помине Уметност| Накит| Подарок| Булчински Чевли| Телефон Случај
Користење со амбуланта корегирање Апликатори или Железо :
Облека, Прибор| Свадба Декорација| Жена Чевли
Големина На & Количина:
SS20 1440pcs

Најдобри понуди..